Aplikacje mobilne

Obecnie praktycznie każdy używa smartfonów oraz zainstalowanych na nich aplikacji. Od wspomagających codzienne życie jak np aplikacje bankowe do specjalistycznych pozwalających zarządzać projektami bądź kontrolować nasze zdrowie.
Aplikacje wspierają działanie biznesu lub prezentują dany produkt lub markę. Działają dużo szybciej i wydajniej niż strony internetowe, niejednokrotnie offline.

W Extreme Coding jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj aplikacji mobilnej na platformy Android oraz iOS. Zarówno na tablety jak i telefony komórkowe. Tworzymy je od podstaw według ustaleń z naszymi Klientami.
Przykładami naszych realizacji jest aplikacja dla szkoły (lista obecności oraz nadzorowanie postępów w nauce). Stworzyliśmy również aplikację dla adwokatów brytyjskich usprawniającą ich pracę oraz aplikację Legalna Reklamacja. Zajmujemy się również ich publikacją oraz promocją.

Myślisz o stworzeniu aplikacji dla Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami!
Skontaktuj się z nami

Nasze realizacje

Bezpłatny audyt Twojej strony www!

Wypełnij formularz, aby otrzymać raport dotyczący Twojej strony..

Zapisz się na naszą listę subskrypcyjną

Raz w miesiącu będziesz otrzymywał wartościowe treści na swój adres e-mail, które pomogą Ci zdobywać więcej klientów. Nie spamujemy i możesz się wypisać w każdej chwili.

Chcesz zapytać o ofertę?