Dedykowane aplikacje

Aplikacje  działające w oparciu o przeglądarkę internetową tworzone od podstaw dla naszych Klientów. Dedykowane rozwiązania wykonane według wymagań. Brzmi skomplikowanie? Nie powinno.

Większość firm chcących się rozwijać dochodzi do punktu w którym szuka oprogramowania wspierającego ich procesy, kontakty z klientami, logistykę itp. W wielu przypadkach produkty ‘pudełkowe’ nie zdają egzaminu. Każda firma jest inna i potrzebuje dodatkowych funkcjonalności. W tym miejscu my oferujemy swoje usługi polegające na stworzeniu oprogramowania od początku do końca według wytycznych. Oprogramowania, które będzie przechowywało wszystkie niezbędne informacje i udostępniało je zalogowanym użytkownikom.

Aplikacje online to nie tylko rozwiązania przeznaczone wyłącznie do użytku w obrębie danej firmy. Innym przykładem może być projekt, który pośredniczy w relacjach między użytkownikami. Przykładem takiej aplikacji jest np ‘e-balance’,  który wykonaliśmy dla Bolix S.A. Są to wyścigi online dostępne dla zalogowanych użytkowników - dystrybutorów pokazujące ich obroty w rocznym konkursie o wycieczki oraz wiele innych mniejszych nagród.

Jeśli Twoja firma lub Twój projekt potrzebują dedykowanego rozwiązania zapraszamy do kontaktu z nami!Skontaktuj się z nami

Nasze realizacje

Bezpłatny audyt Twojej strony www!

Wypełnij formularz, aby otrzymać raport dotyczący Twojej strony..

Zapisz się na naszą listę subskrypcyjną

Raz w miesiącu będziesz otrzymywał wartościowe treści na swój adres e-mail, które pomogą Ci zdobywać więcej klientów. Nie spamujemy i możesz się wypisać w każdej chwili.

Chcesz zapytać o ofertę?