Level 920Blog

Case Study - Perfect Personalised Gifts

Perfect Personalised Gifts - firma z Wielkiej Brytanii, która zajmuje się tworzeniem spersonalizowanych prezentów z użyciem techniki laserowej CNC, druku sublimacyjnego oraz vinyl pressing. Skontaktowała się z nami podczas poszukiwań partnera do stworzenia sklepu internetowego. Większość prezentów, które wychodzą spod ręki Perfect Personalised Gifts jest unikalna i robiona na zamówienie. Zamawiający mogą decydować o tym, jaka wiadomość bądź jakie imię zostanie nadrukowane na prezencie.

W miarę jak firma się rozrastała sprzedając coraz więcej produktów poprzez różne platformy takie jak Amazon, Etsy, eBay czy Not On The High Street jej właściciele zaczęli rozglądać się za rozwiązaniem, które pozwoli im promować wszystkie swoje produkty w jednym miejscu.

Nasza firma stworzyła sklep internetowy z użyciem rozwijanego przez nas dedykowanego systemu do zarządzania treścią praz platformami ecommerce. Perfect Personalised Gifts otrzymało możliwość kontrolowania treści na stronie, a ich klienci możliwość samodzielnego projektowania swoich prezentów. Na karcie produktu mogą dodawać napisy, które mają być naniesione na docelowy przedmiot i obejrzeć finalna wersję na podglądzie online. Dzięki temu mają pełen obraz tego co otrzymają.

Jak wszystkie projekty sklepów internetowych, które wyszły spod naszych skrzydeł, panel administracyjny Perfect Personalised Gifts umożliwia zarządzanie zamówieniami, metodami i kosztami wysyłki oraz rabatami. Zawiera więc wszystko to, co niezbędne do zarządzania dynamicznie rozwijającym się biznesem Ecommerce.

sklep internetowy

W związku z licznymi kanałami sprzedaży w sieci Perfect Personalised Gifts używa systemu Linnworks, dzięki czemu wszystkie zamówienia są zarządzane z jednego miejsca. Kluczowym elementem była zatem integracja naszego systemu CMS z tą platformą, tak aby nie zmieniać obecnego procesu kontrolowania zamówień.

Nasi programiści stworzyli rozwiązanie, które pozwoliło na podłączenie się pod ten proces i przekazywanie zamówień złożonych na stronie bezpośrednio do Linnworksa.

Strona odniosła ogromny sukces - od dnia uruchomienia nieustannie zwiększa się liczba użytkowników korzystających z usług Perfect Personalised Gifts właśnie poprzez sklep internetowy. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby projekty które tworzymy były „przyjazne” dla wyszukiwarek. Perfect Personalised Gifts jest przykładem strony, która bardzo dobrze się pozycjonuje przynosząc dużą ilość zamówień właśnie z wyników wyszukiwania.


„Strona idealnie dopełnia nasze działania marketingowe. Jest też kolejnym dobrze działającym źródłem zamówień, które pomagają nam się rozwijać”


„Praca z Extreme Coding jest prosta i przyjemna - bardzo dobrze rozumieli nasze potrzeby i dostarczyli rozwiązania, które zadziałało i ciągle przynosi zyski”


Jeśli poszukujesz sposobu na zwiększenie swojej sprzedaży w internecie napisz do nas! Jesteśmy tu właśnie po to żeby - wraz z naszym dedykowanym mechanizmem systemu ecommerce - pomóc Ci rozwijać biznes, zwiększać zyski i budować markę!

Level 920What we offer

Website design

An essential element of modern business
Website design

We are making for You large, modern and intresting websites.

Comone lets talk. We have great coffee :)

Honeycomb

The Guido Coal Mine

Nowadays, the Guido Coal Mine is the only coal mine that can be visited and that shows the work of miners underground.

The only one mining technology monument like this in the whole Europe!

Level 920Interesting news once a month

Newsletter

Level 920Coffee?

Welcome to Katowice!

Extreme Coding
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
Polska

Write to us
Level 920Shift

Opening hours 8am - 4pm CET

Monday - Friday
Today is ,
- depth - / px
Miner
Awwwards