Level 920Blog

Case Study - Stuart Miller Solicitors

Stuart Miller Solicitors, to kancelaria adwokacka mieszcząca się w Londynie. Firma, która istnieje na rynku brytyjskim od wielu lat, ciągle się rozwija i obsługuje coraz większą liczbę klientów. Zdobywają wiele prestiżowych nagród oraz akredytacji.

Strona internetowa stworzona przez naszą firmę jest jednym z podstawowych narzędzi w pozyskiwaniu nowych klientów przez Stuart Miller Solicitors, z którymi współpracujemy nieprzerwanie od 8 lat!


Stuart Miller Solicitors


Przez ten czas wykonaliśmy dla nich 4 strony internetowe. Każda z nich indywidualna, dopasowana do obecnych potrzeb klientów oraz wymagań Google. Pełna zgodność z wyszukiwarką pozwoliła wzmocnić oraz podnieść pozycję dla wielu kluczowych dla klienta fraz. Dzięki temu znacząco wzrosła liczba wizyt oraz nowych klientów.

Trzecia wersja strony internetowej  została nominowana oraz wyróżniona przez Jury międzynarodowego portalu Awwwards. Weryfikują najlepsze serwisy online z całego świata. Skutkiem był wzrost odwiedzin strony przez klientów o 2000% w ciągu kilku dni!!!

Obecna realizacja została nastawiona w 100% na szybkość ładowania oraz zgodność z normami przyjętymi przez algorytmy wyszukiwarki Google. Skupiliśmy się również na łatwej nawigacji i czytelnym przedstawieniu treści. Mniej na artystycznej szacie graficznej. Skutkiem jest znaczne obniżenie odrzuceń strony przez użytkowników i 30% wzrost kontaktów z firmą. Liczba zleceń  pozyskanych za pośrednictwem strony znacząco wzrosła.

Wypełnij i wyślij  formularz. Skontaktujemy się z Tobą i dowiesz się, jak możemy Tobie pomóc.

Level 920What we offer

Website design

An essential element of modern business
Website design

We are making for You large, modern and intresting websites.

Comone lets talk. We have great coffee :)

Honeycomb

The Guido Coal Mine

Nowadays, the Guido Coal Mine is the only coal mine that can be visited and that shows the work of miners underground.

The only one mining technology monument like this in the whole Europe!

Level 920Interesting news once a month

Newsletter

Level 920Coffee?

Welcome to Katowice!

Extreme Coding
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
Polska

Write to us
Level 920Shift

Opening hours 8am - 4pm CET

Monday - Friday
Today is ,
- depth - / px
Miner
Awwwards