extremecoding.pl

extremecoding – komputery, internet, multimedia

telewizja internetowa
Multimedia

Jak wybrać dobrą, bezpłatną, telewizję internetową?

Wielu Polaków decyduje się na likwidację telewizji satelitarnej i kablowej. Zwykle przyczyną takiej decyzji jest brak zainteresowania polską telewizją, bądź uważanie ofert internetowych serwisów za atrakcyjniejsze. Z czasem jednak większość z nich, chcąc obejrzeć program nadawany wyłącznie w TV, szuka nielegalnych transmisji online. Takie osoby przeważnie nie wiedzą o istnieniu darmowej, legalnej telewizji internetowej.

Jak wygląda darmowa telewizja internetowa?

Legalne serwisy, takie jak WP Pilot czy IPLA oferują darmową telewizję internetową, jednak jest ona pełna ograniczeń. Dostępne jest zwykle mniej niż 50 kanałów, a transmisje często, poza słabą jakością obrazu, są przerywane nadprogramowymi reklamami. Decydując się na korzystanie z darmowej telewizji internetowej musimy także być gotowi na takie limity jak ograniczony czas oglądania, czy określona liczba tego, ile razy możemy zmienić stację. Dlatego lepiej zapłacić niewielką kwotę miesięcznie i cieszyć się doskonałej jakości telewizją internetową bez ograniczeń, aniżeli decydować się na całkowicie darmową ofertę poszczególnych serwisów. Jeżeli jednak ktoś nie może pozwolić sobie na regularne płacenie za pakiety telewizyjne, bądź interesuje go tylko jeden konkretny program, to może oglądać telewizję internetową nie płacąc za to ani złotówki.

laptop telewizja

Jaka jest najlepsza telewizja internetowa za darmo?

Największą popularnością współcześnie cieszy się portal WP Pilot. Oferuje on aż 33 darmowe kanały i jest najwygodniejszy w obsłudze, jednak darmowa oferta nakłada na oglądającego wiele ograniczeń. Korzystając z darmowego pakietu WP Pilot nie tylko musimy patrzeć na dodatkowe reklamy, ale nasz dzienny limit oglądania wynosi zaledwie półtora godziny. Ograniczeń natomiast nie ma platforma TVP Stream. Pozwala ona na oglądanie telewizji internetowej w najlepszej jakości i bez dodatkowych reklam, czy limitów czasowych. Należy jednak liczyć się z tym, że dostępne są tam tylko kanały podlegające pod Telewizję Polską. Dlatego, chcąc obejrzeć takie stacje, jak TVN czy TV Puls za darmo, musimy wybrać ofertę innego serwisu.

telewizja internetowa

Darmową telewizję internetową oferują także serwisy IPLA czy Player.pl, jednakże nakładają one na niepłacących użytkowników tyle ograniczeń i uniedogodnień, że dopiero po wykupieniu jednego z oferowanych przez nie pakietów można czerpać radość z ich usług. Zatem, najlepszym darmowym wyborem wydaje się być TVP Stream, a jeśli interesują nas inne stacje telewizyjne, powinniśmy skorzystać z usług WP Pilot. Zobacz także: https://www.extremecoding.pl/projektor-multimedialny-jaki-wybrac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *