Michał

PM, Założyciel

O mnie:

Lubi to co robi, a robi tylko to co lubi. Do niczego innego nikt nie jest w stanie go zmusić. Nie siedzi w miejscu, plan dnia ma wypełniony po brzegi. Przechowuje dość dużo informacji. Nie funkcjonuje bez czarnego cienkopisu oraz zielonego mazaka do skreślania tego co zrobił. Drugie hobby poza tworzeniem to motocykle… które też tworzy.

Michał

Mariusz

Programista Back-end

O mnie:

Klasa typu Family. Posiada dwa odgałęzienia potomne. W planach rozszerzenie o abstrakcyjny obiekt zewnętrzny. Generuje wysoki jakościowo kod pozwalający innym na tworzenie nowych potomków. W wolnych chwilach żmudnie rozmieszcza kody ASCII w większym kontenerze typu Book. Obecnie służy swoim doświadczeniem jako konsultant IT.

Mariusz

Marcin

Grafik

O mnie:

Lubi wesołe życie i smutną muzykę. Przesądny, bojący się liczby 13 i czarnych kotów. Wyznawca i samozwańczy propagator motto “mniej znaczy więcej”, będący jednak w opozycji z tezą “co za dużo to niezdrowo”, gdy chodzi o czerpanie przyjemności z uroków codziennej egzystencji.

Marcin

Sebastian

Programista Front-end

O mnie:

W internetach interesuje mnie głównie frontend. Tworzę HTML, doprawiam CSSem i na koniec posypuję JavaScriptem. Śledzę wszelkie nowinki wprowadzane wraz z HTML5 oraz CSS3. Używam gdzie tylko się da. Mój główny wróg - IE.

Sebastian

Jacek

Programista Back-end

O mnie:

Uzależniony od programowania, ze swoim nałogiem nie rozstaje się na dłużej niż kilka godzin w ciągu jednego obrotu ziemi wokół własnej osi. Podobnie jak z czarnym trunkiem, dzięki któremu jego egzystencja jest w ogóle możliwa. Hobby? Sport w każdym wydaniu, a szczególnie ten w FIFA ’17. Kiedy w tej ostatniej dziedzinie zdarzy mu się jakimś cudem przegrać, to najpewniej dlatego, że pad był zły. Wielbiciel "jabłka".Pochodzenie: niyznane, ale z godki wyniko, że je swój chop i niy udo mu się tego wyprzeć.

Jacek

Tomek

Aplikacje mobile oraz programowanie Back-end

O mnie:

Obecnie specjalizuje się w aplikacjach internetowych od strony Back-End oraz w aplikacjach mobilnych które sprawiają mi najwięcej przyjemności. Odskocznią od ścieżki zawodowej są na pewno różne dziedziny sportowe. Najwięcej czasu jednak spędzam na siłowni. Przerwy w pracy przeznaczam na uzupełnienie swojej diety w fastfoody oraz napoje energetyczne.

Tomek

Magda

Project Manager

O mnie:

Jak na absolwentkę filozofii przystało całkiem nieźle odnajduje się w świecie programistów. Przynajmniej tak twierdzi. Od początku odgraża się, że sama kiedyś będzie programować, ale nikt jej nie wierzy. W wolnych chwilach - jeśli akurat nie pałęta się gdzieś w górach - przesiaduje w stajni lub w domu - zawsze w towarzystwie dobrej książki albo Woody'ego Allena.

Magda

Łukasz

Programista Back-end

O mnie:

Programowaniem zajmuję się zarówno zawodowo jak i hobbystycznie. Samouk.

Łukasz

Agnieszka

Dział prawno-finansowy

O mnie:

Radca prawny, kreatywnie ogarnia język paragrafów i programowania. Łagodna jak owieczka, ale bez wideł lepiej się nie zbliżać…

Agnieszka

Damian

Programista Front-end

O mnie:

Lubię gdy strona webowa nie tylko dobrze działa ale i świetnie wygląda, programując zawsze staram się połączyć oba te elementy. W czasie wolnym czytam i zgłębiam włoską kuchnię.

Projekty:

Damian
best websites of the world
Zapisz się na naszą listę subskrypcyjną

Raz w miesiącu będziesz otrzymywał wartościowe treści na swój adres e-mail, które pomogą Ci zdobywać więcej klientów. Nie spamujemy i możesz się wypisać w każdej chwili.

Chcesz zapytać o ofertę?