Online Marketing

Kompleksowa usługa polegającą na aktywnej promocji zarówno w serwisach społecznościowych jak i w wyszukiwarkach.

Wykorzystujemy najbardziej profesjonalne na światowym rynku narzędzia. Korzystają z niego takie firmy jak Praktiker, Komputronik, Rainbow Tours czy GetIn Bank.
Łączymy je z każdą formą reklamy Państwa witryny i ustawiamy automatyzację. Zwiększamy sprzedaż lub inne założone cele jednocześnie optymalizując poszczególne kampanie internetowe. Dostarczamy wyczerpujących raportów dotyczących prowadzonych działań i konsultujemy je z naszymi Klientami.

Oferujemy również profesjonalne kampanie reklamowe online na rynku brytyjskim.

Google Adwords (PPC)

Rozwiązanie dla firm, które umożliwia szybki wzrost ruchu na stronie oraz aktywnej reklamy w wyszukiwarce Google. Opracowujemy kompleksowo kampanie reklamowe jednocześnie optymalizując ich koszty. Skupiamy się na wynikach jakości. Świadczymy również usługę ‘remarketingu’, który pomaga w budowaniu świadomości marki. Śledzi użytkownika pokazując mu dedykowane dla niego banery reklamowe.

Pozycjonowanie (SEO)

SEO czyli ‘organiczne wyniki wyszukiwania’. Google posiada własne mechanizmy oceniające strony oraz zawarte w nich treści. Jeśli strona jest odpowiednio zbudowana oraz zawiera wartościowe artykuły możemy liczyć na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Niestety, to nie wszystko. Zawarte na nich treści muszą być udostępniane oraz rozprzestrzeniać się w sieci. Jeśli są ciekawe zyskują na wartości, dzięki czemu zwiększamy pozycję w Google. Udostępniamy treści na odpowiednich serwisach promując je i przyciągając kolejnych użytkowników na strony naszych Klientów. Jest to złożony i długotrwały mechanizm dzięki, któremu możemy poprawić pozycję witryny i zwiększyć na niej ruch.

Facebook, Twitter, Pinterest

Reklama w mediach społecznościowych, a w szczególności na Facebook-u umożliwia precyzyjne dotarcie do zdefiniowanych grup odbiorców. Zwiększa też ruch na fanpage-ach budując świadomość promowanej marki oraz prezentując ciekawe wiadomości o firmie. Kampanie działają w oparciu o z góry zdefiniowany budżet oraz cele.

Newsletter

Kiedyś postrzegany jako źródło spamu, obecnie bardzo dobre narzędzie aby dotrzeć z nowymi ofertami lub informacjami do klientów. Bardzo dobre, jeśli posiadamy wartościowe adresy email w bazie danych. Prawidłowo zaplanowana kampania z atrakcyjnym Newsletter-em potrafi przyciągnąć użytkowników jednocześnie zwiększając sprzedaż lub liczbę odwiedzin naszej witryny.
Odpowiednie narzędzie w połączeniu z Google Analytics potrafi dostarczyć nam kolejnych danych o naszych odbiorcach oraz zoptymalizować kampanie. Zwiększa świadomość naszej marki i informuje na bieżąco o nowych produktach lub wydarzeniach w firmie. Jest to jedno z nieodłącznych narzędzi w budowaniu profesjonalnych kampanii online.

Zapraszamy do kontaktu!
Skontaktuj się z nami

Nasze realizacje

Bezpłatny audyt Twojej strony www!

Wypełnij formularz, aby otrzymać raport dotyczący Twojej strony..

Zapisz się na naszą listę subskrypcyjną

Raz w miesiącu będziesz otrzymywał wartościowe treści na swój adres e-mail, które pomogą Ci zdobywać więcej klientów. Nie spamujemy i możesz się wypisać w każdej chwili.

Chcesz zapytać o ofertę?