Chodnik 920Blog

Case Study - Perfect Personalised Gifts

Perfect Personalised Gifts - firma z Wielkiej Brytanii, która zajmuje się tworzeniem spersonalizowanych prezentów z użyciem techniki laserowej CNC, druku sublimacyjnego oraz vinyl pressing. Skontaktowała się z nami podczas poszukiwań partnera do stworzenia sklepu internetowego. Większość prezentów, które wychodzą spod ręki Perfect Personalised Gifts jest unikalna i robiona na zamówienie. Zamawiający mogą decydować o tym, jaka wiadomość bądź jakie imię zostanie nadrukowane na prezencie.

W miarę jak firma się rozrastała sprzedając coraz więcej produktów poprzez różne platformy takie jak Amazon, Etsy, eBay czy Not On The High Street jej właściciele zaczęli rozglądać się za rozwiązaniem, które pozwoli im promować wszystkie swoje produkty w jednym miejscu.

Nasza firma stworzyła sklep internetowy z użyciem rozwijanego przez nas dedykowanego systemu do zarządzania treścią praz platformami ecommerce. Perfect Personalised Gifts otrzymało możliwość kontrolowania treści na stronie, a ich klienci możliwość samodzielnego projektowania swoich prezentów. Na karcie produktu mogą dodawać napisy, które mają być naniesione na docelowy przedmiot i obejrzeć finalna wersję na podglądzie online. Dzięki temu mają pełen obraz tego co otrzymają.

Jak wszystkie projekty sklepów internetowych, które wyszły spod naszych skrzydeł, panel administracyjny Perfect Personalised Gifts umożliwia zarządzanie zamówieniami, metodami i kosztami wysyłki oraz rabatami. Zawiera więc wszystko to, co niezbędne do zarządzania dynamicznie rozwijającym się biznesem Ecommerce.

sklep internetowy

W związku z licznymi kanałami sprzedaży w sieci Perfect Personalised Gifts używa systemu Linnworks, dzięki czemu wszystkie zamówienia są zarządzane z jednego miejsca. Kluczowym elementem była zatem integracja naszego systemu CMS z tą platformą, tak aby nie zmieniać obecnego procesu kontrolowania zamówień.

Nasi programiści stworzyli rozwiązanie, które pozwoliło na podłączenie się pod ten proces i przekazywanie zamówień złożonych na stronie bezpośrednio do Linnworksa.

Strona odniosła ogromny sukces - od dnia uruchomienia nieustannie zwiększa się liczba użytkowników korzystających z usług Perfect Personalised Gifts właśnie poprzez sklep internetowy. Przykładamy dużą uwagę do tego, aby projekty które tworzymy były „przyjazne” dla wyszukiwarek. Perfect Personalised Gifts jest przykładem strony, która bardzo dobrze się pozycjonuje przynosząc dużą ilość zamówień właśnie z wyników wyszukiwania.


„Strona idealnie dopełnia nasze działania marketingowe. Jest też kolejnym dobrze działającym źródłem zamówień, które pomagają nam się rozwijać”


„Praca z Extreme Coding jest prosta i przyjemna - bardzo dobrze rozumieli nasze potrzeby i dostarczyli rozwiązania, które zadziałało i ciągle przynosi zyski”


Jeśli poszukujesz sposobu na zwiększenie swojej sprzedaży w internecie napisz do nas! Jesteśmy tu właśnie po to żeby - wraz z naszym dedykowanym mechanizmem systemu ecommerce - pomóc Ci rozwijać biznes, zwiększać zyski i budować markę!

Chodnik 920Oferta

Strony internetowe

Niezbędny element nowoczesnego biznesu
Strony internetowe

Realizujemy dla was duże, ciekawe i interesujące strony internetowe.

Wpadnij, porozmawiamy. Mamy świetną kawę :)

Honeycomb

Kopalnia Guido

Współcześnie Kopalnia Guido to jedyna kopalnia węgla kamiennego, do której można zjechać i przekonać się na własne oczy jak wygląda praca górników pod ziemią. 

Takiego zabytku techniki górniczej nie ma w całej Europie!

Chodnik 920Regularne, ciekawe informacje raz w miesiącu

Newsletter

Chodnik 920Kawa?

Zapraszamy do Katowic!

Extreme Coding
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
Polska

Skrobnij do nas
Chodnik 920Fajrant

Pracujemy 0800:1600 CET

Poniędziałek - piątek
Jest ,
- głębokość - / px
Górnik
Awwwards