Chodnik 920Blog

Case Study - Stuart Miller Solicitors

Stuart Miller Solicitors, to kancelaria adwokacka mieszcząca się w Londynie. Firma, która istnieje na rynku brytyjskim od wielu lat, ciągle się rozwija i obsługuje coraz większą liczbę klientów. Zdobywają wiele prestiżowych nagród oraz akredytacji.

Strona internetowa stworzona przez naszą firmę jest jednym z podstawowych narzędzi w pozyskiwaniu nowych klientów przez Stuart Miller Solicitors, z którymi współpracujemy nieprzerwanie od 8 lat!


Stuart Miller Solicitors


Przez ten czas wykonaliśmy dla nich 4 strony internetowe. Każda z nich indywidualna, dopasowana do obecnych potrzeb klientów oraz wymagań Google. Pełna zgodność z wyszukiwarką pozwoliła wzmocnić oraz podnieść pozycję dla wielu kluczowych dla klienta fraz. Dzięki temu znacząco wzrosła liczba wizyt oraz nowych klientów.

Trzecia wersja strony internetowej  została nominowana oraz wyróżniona przez Jury międzynarodowego portalu Awwwards. Weryfikują najlepsze serwisy online z całego świata. Skutkiem był wzrost odwiedzin strony przez klientów o 2000% w ciągu kilku dni!!!

Obecna realizacja została nastawiona w 100% na szybkość ładowania oraz zgodność z normami przyjętymi przez algorytmy wyszukiwarki Google. Skupiliśmy się również na łatwej nawigacji i czytelnym przedstawieniu treści. Mniej na artystycznej szacie graficznej. Skutkiem jest znaczne obniżenie odrzuceń strony przez użytkowników i 30% wzrost kontaktów z firmą. Liczba zleceń  pozyskanych za pośrednictwem strony znacząco wzrosła.

Wypełnij i wyślij  formularz. Skontaktujemy się z Tobą i dowiesz się, jak możemy Tobie pomóc.

Chodnik 920Oferta

Strony internetowe

Niezbędny element nowoczesnego biznesu
Strony internetowe

Realizujemy dla was duże, ciekawe i interesujące strony internetowe.

Wpadnij, porozmawiamy. Mamy świetną kawę :)

Honeycomb

Kopalnia Guido

Współcześnie Kopalnia Guido to jedyna kopalnia węgla kamiennego, do której można zjechać i przekonać się na własne oczy jak wygląda praca górników pod ziemią. 

Takiego zabytku techniki górniczej nie ma w całej Europie!

Chodnik 920Regularne, ciekawe informacje raz w miesiącu

Newsletter

Chodnik 920Kawa?

Zapraszamy do Katowic!

Extreme Coding
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
Polska

Skrobnij do nas
Chodnik 920Fajrant

Pracujemy 0800:1600 CET

Poniędziałek - piątek
Jest ,
- głębokość - / px
Górnik
Awwwards