Chodnik 920Informacje
Optymalizacja procesów
Stworzymy rozwiązanie dopasowane do Twojej firmy, które przyśpieszy oraz uporządkuje codzienną pracę.

W każdej firmie znajdzie się obszar, który można ulepszyć, usystematyzować oraz zautomatyzować. Obszar, w którym wprowadzenie dedykowanej aplikacji pozwoli na zwiększenie wydajności oraz wykluczenie błędu ludzkiego.

Aplikacje dedykowane
01
Przeanalizujemy
02
Zaprojektujemy
03
Wdrożymy
04
Rozwiniemy
Przeprowadzimy Cię przez kompleksowy proces wykonania aplikacji, która zaraz po wdrożeniu przyniesie realne korzyści dla Twojej firmy lub pozwoli pokazać światu Twój pomysł.
Chodnik 920Aplikacje dedykowane
Przykładowe rozwiązania
Poznaj inne zastosowania aplikacji szytych na miarę

Dedykowana aplikacja to nie tylko przemysłowy projekt wspomagający procesy produkcyjne. Coraz częściej to pomysł klienta, który dostrzega nisze oraz potrzebę usprawnienia codziennych czynności. Aplikacje zrealizowane przez naszą firmę działają w oparciu o przeglądarkę internetową i są dostępne dla użytkowników 24h. W specjalnych przypadkach gdzie polityka bezpieczeństwa firmy nie pozwala na jej dostępność online instalujemy ją na wewnętrznych serwerach klientów.

01
Quant Model
Viewer
ECMS

W sektorze usług finansowych zazwyczaj używa się złożonych modeli analitycznych zawierających ogromne ilości danych. Ich analiza jest bardzo skomplikowana ze względu na konieczność zrozumienia zależności.

Nasza aplikacja jest narzędziem, które prezentuje w sposób graficzny utworzony model. Wyświetla w formie drzewa końcowe oraz częściowe wyniki przeprowadzonych symulacji wraz z powiązaniami poszczególnych wyników między sobą. Pozwala tym samym na dokładną analizę wyników oraz samego modelu.

02
Wyścigi
dystrybutorów
ECMS

Kiedy chcesz zmotywować swoich dystrybutorów do zwiększenia sprzedaży najlepszym rozwiązaniem jest atrakcyjna nagroda skłaniająca do rywalizacji.

Stworzyliśmy roczny wyścig samochodowy, w którym uczestnicy jadą przez wszystkie cztery pory roku. Sprzedaż miesięczną rozkręcają dodatkowe cykliczne rundy, które są powiązane z wybranymi przez dystrybutora produktami.

03
DamDom
Manager
ECMS

Zarządzanie nieruchomościami przeznaczonymi na wynajem niejednokrotnie zajmuje bardzo dużo czasu. Ich właściciele dbają o terminy, umowy, rozliczenia mediów czy koszty inwestycji.

Aplikacja DamDom manager porządkuje ich pracę udostępniając szablony umów, terminarz, rozliczając media oraz przypominając najemcom o zbliżających się płatnościach. Przykład aplikacji skierowanej do otwartej grupy odbiorców online.

Zapytaj nas o ofertę
Chodnik 920Zaufali nam

Zaufali nam

Tworzymy dobre relacje z klientami
Bolix
Bażantowo
DagmaPhoto
Urząd miasta Poręba
Fila Orthodontics
Nowa Sól Urząd Miasta
Formel D
Stuart Miller Solicitors
Bullseye
Kancelaria Adwokacka Chmielniak
RISER.domy
Quantum
Legalnie w sieci
PPG
Bullivant
ASP
Clo20c
Cooper & Cutt
Dam Dom
E-Soltherm
JDK
Visit Story
Dagma
Kansus
Kvalho
Bimup
Old Bailey Solicitors
Chodnik 920Kopalnia pomysłów

Portfolio

/
ShopaSklep internetowy
iMac
Puste urządzenie
iPhone
Puste urządzenie
iPad
Puste urządzenie
Honeycomb

Radiostacja Gliwice

Najwyższa drewniana budowla w Europie. Nieodłączna część krajobrazu Gliwic. Rozświetlona potężnymi reflektorami daje się zauważyć również z wielu innych miejsc nocą. Obowiązkowy przystanek na Szlaku Zabytków Techniki

Chodnik 920Regularne, ciekawe informacje raz w miesiącu

Newsletter

Chodnik 920Kawa?

Zapraszamy do Katowic!

Extreme Coding
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
Polska

Skrobnij do nas
Chodnik 920Fajrant

Pracujemy 0800:1600 CET

Poniędziałek - piątek
Jest ,
- głębokość - / px
Górnik
Awwwards