Chodnik 920Blog

Dlaczego warto zainwestować w dobrą stronę internetową

Dobra inwestycja zazwyczaj generuje zwrot w dłuższym lub krótszym czasie. Przy źle trafionej lub bardzo zoptymalizowanej inwestycji ciężej odzyskać poniesiony nakład. Podobnie jest przy stronach internetowych.

Aby uzyskać zwrot inwestycji, całość projektu musi być wykonana przez specjalistów według obowiązujących zasad i wytycznych wyszukiwarki Google, specjalistów od użyteczności strony (wygoda użytkowania również na urządzeniach mobilnych) i zasad RWD. Ale to nie wszystko - oprócz samego projektu jest jeszcze online marketing, który w ogromnej części odpowiada za sukces strony.

Wielokrotnie klienci porównują stronę zbudowaną w oparciu o gotowy szablon WordPress do w pełni indywidualnej realizacji. Cena za indywidualny projekt przewyższa szablonowe rozwiązanie, zazwyczaj kilkunastokrotnie.  

Dlaczego tak jest? Indywidualne, profesjonalne wykonanie całości projektu wymaga zespołu ludzi, na który składają się grafik, programiści, testerzy oraz osoby zarządzające jego wykonaniem. Pomysł na realizację często nie przychodzi za pierwszym razem. Zespół pracuje wiele godzin, aby spełnić wszystkie cele biznesowe oraz wymagania funkcjonalne. Dopracowują szczegóły, dbają o szybkość działania oraz estetykę. Każdy z tych ludzi wkłada dziesiątki godzin pracy, aby projekt był perfekcyjny. Niejednokrotnie czas ten jest znacznie dłuższy.

WordPress jest dobrym rozwiązaniem na początek, dla małych firm (choć nie zawsze). Natomiast indywidualna realizacja ma spełniać wszystkie wymagania klienta, być w pełni zbudowana według obowiązujących zasad i jak najbardziej przyjazna odwiedzającym je klientom. W wielu przypadkach jest to drugi (lub kolejny) projekt dla rozwijającej się firmy bazujący na wcześniejszych doświadczeniach, uwagach odwiedzających oraz potrzebach biznesowych. Mogą nimi być np. integracja z praktycznie dowolnym systemem CRM lub połączenie z kanałami sprzedaży (Allegro, Amazon, eBay).

Dobrze zrealizowany indywidualny projekt może być rozwijany latami i przynosić ogromne korzyści biznesowe.  Pomiędzy pierwszą, a ostatnią wersją strony internetowej dla naszego klienta - Stuart Miller Solicitors liczba klientów pozyskanych z sieci wzrosła o ponad 500%!

Rozwijający się biznes zazwyczaj potrzebuje nowych i świeżych rozwiązań, które w przypadku indywidualnych realizacji nie są problematyczne do implementacji. Oczywiście warunkiem jest poprawnie napisany kod oraz jego dokumentacja.


Działania wspierające sprzedaż

Profesjonalna strona internetowa lub platforma eCommerce to również implementacja  i integracja narzędzi wspierających działania marketingowe online. Odpowiednio dobrane i skonfigurowane narzędzia marketingowe pozwalają na przykład nagrywać sesje, śledzić ruch użytkowników na stronie, określać cele i je analizować. Analiza tych danych pozwala rozwijać serwis i w efekcie zwiększa liczbę sprzedaży oraz nowych klientów.

Podsumowując - inwestycja w indywidualny projekt i jego realizacja w profesjonalnej agencji praktycznie gwarantują sukces i zwiększenie sprzedaży. Umożliwi jego rozwój oraz rozbudowę w przyszłości. Należy pamiętać, że marketing online oraz implementacja właśnie tych narzędzi jest tego nieodłącznym elementem. Planując budżet na realizację, zaplanuj również budżet na działania marketingowe.

Zobacz na przykładzie naszego klienta, firmy Stuart Miller Solicitors jak profesjonalna strona internetowa w połączeniu z działaniami marketingowymi zwiększyła konwersję i przynosi nowych klientów praktycznie każdego dnia.

W Extreme Coding zajmujemy się profesjonalną realizacją indywidualnych projektów stron internetowych, sklepów online oraz dedykowanych aplikacji. Przygotujemy również kompleksowy plan marketingu online, który umożliwi Twojej firmie pozyskanie jeszcze większej ilości nowych klientów.

  • Przeczytaj Case Study projektu Stuart Miller Solicitors - zobacz
Chodnik 920Oferta

Strony internetowe

Niezbędny element nowoczesnego biznesu
Strony internetowe

Realizujemy dla was duże, ciekawe i interesujące strony internetowe.

Wpadnij, porozmawiamy. Mamy świetną kawę :)

Honeycomb

Kopalnia Guido

Współcześnie Kopalnia Guido to jedyna kopalnia węgla kamiennego, do której można zjechać i przekonać się na własne oczy jak wygląda praca górników pod ziemią. 

Takiego zabytku techniki górniczej nie ma w całej Europie!

Chodnik 920Regularne, ciekawe informacje raz w miesiącu

Newsletter

Chodnik 920Kawa?

Zapraszamy do Katowic!

Extreme Coding
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
Polska

Skrobnij do nas
Chodnik 920Fajrant

Pracujemy 0800:1600 CET

Poniędziałek - piątek
Jest ,
- głębokość - / px
Górnik
Awwwards