Chodnik 920Blog

Do Bloga... gotowi... START!

Extreme Coding przez ostatnie lata nie dorobiło się swojego bloga. Zawsze bieżące projekty (których mieliśmy momentami za dużo) były ważniejsze i nie poszukiwaliśmy aktywnie klientów. Wiem - wstyd się przyznać, że firma z tej branży go nie miała. Mógłbym napisać 15 artykułów wstecz aby wszystko grało ale postanowiłem podejść do tematu uczciwie - czyli zaczynamy prowadzić naszego firmowego bloga!

O czym będzie - o wszystkim bo dużo się u nas dzieje :)

Extreme Coding to firma z Katowic, która bazując na ... PRRRRRRR - wróć - tak będzie nudno.

Do bloga gotowi start

Jeszcze raz od początku...

Extreme Coding to fajne miejsce gdzie nieopodal parkuje spodek obcych. No może prawie - Spodek jest, ale katowicki. Podobno czasami odwiedzany jest przez przybyszów. W ciągu dnia nie pojawiamy się tam bo siedzimy i robimy dla Was wyczesane projekty i musimy się skupić.

Ostatnio dostaliśmy nominację Awwwards (takie Oscary w sieci) za projekt dla brytyjskich adwokatów  www.stuartmillersolicitors.co.uk. Zrobiliśmy też stronę DagmaPhoto (ech te kobiety....) przedstawiającą... zresztą sami zobaczcie  dagmaphoto.com/pl - szczególnie polecam galerię!

Jak się gdzieś urywamy to raczej wieczorem i ciężko się nam wtedy skupić (ciężej lepiej brzmi). Nasze wypady ostatnio nam nie wychodzą ale mam zamiar to zmienić możliwie jak najszybciej.

Programujemy - nuda nie?! Ale nie dla nas - chłopaki to lubią i produkują tysiące linijek kodu dla naszych klientów. Dzięki temu to co widzicie teraz ma akceptowalną dla oka formę i możecie klikać gdzie macie ochotę.. Jeśli chcecie podejrzeć jak to wygląda po naszej stronie to kliknijcie sobie w ten link. Fajne nie? :)

Też nam się podoba, ale to tylko część za którą stoi jeszcze x razy tyle popularnie zwanych ‘szlaczków’.

Z aplikacjami i stronami mobilnymi jest jeszcze fajniej. Tablety i telefony trzeba podłączać do komputerów, obracać i sprawdzać zanim finalnie klient dostanie projekt w swoje ręce. Wszystko testujemy zanim ujrzy światło dzienne na możliwie największej liczbie przeglądarek oraz urządzeń mobilnych.

Ale - nie samymi programistami Extreme Coding żyje - jest też grafik i PM. Z grafikiem wspólnie robimy layout-y - czyli wszystko co ładne to my :) PM czyli Magda siedzi (czasami wstaje) i patrzy co tam słychać u załogi, jak coś zrąbią to ich bije, krzyczy i w ogóle jest cyrk :)

Jak widzicie nasz blog będzie raczej w klimacie powyżej. Nie chcemy Was zanudzać i przedstawiać Internetów w fachowym języku. Chcemy pokazać, że znamy się na naszej pracy ale klimat u nas jest dość specyficzny. W planie minimum dwa posty w miesiącu - zaczynamy.

Aha, jeszcze jedno - dlaczego taka forma bloga - bo ja (czyli Michał - cześć Wam!), będę tworzył wszystkie artykuły i lubię pisać - ale w formie jaką macie powyżej.

No to do następnego posta!

Chodnik 920Górnicy 2.0

O nas

Jesteśmy współczesnymi górnikami.
Kopiemy głęboko. W kodzie i w pikselach.

"Każdy projekt internetowy może być interesujący, duży projekt może wymagać specjalnych umiejętności. Ciekawy projekt to taki, z którego realizacji, razem z Klientem, czerpiemy satysfakcję"

Górnicy 2.0
Górnicy 2.0
Honeycomb
Chodnik 920Poznaj region

Śląsk

12333
km² powierzchni

Województwo o najwyższym stopniu urbanizacji

4.5 mln
mieszkańców, liczba cały czas rośnie

Największa gęstość zaludnienia w Polsce

71 Miast
z czego 19 na prawach powiatu

49 gmin miejskich, 22 gmin miejsko-wiejskich, 96 gmin wiejskich

Chodnik 920Regularne, ciekawe informacje raz w miesiącu

Newsletter

Chodnik 920Kawa?

Zapraszamy do Katowic!

Extreme Coding
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
Polska

Skrobnij do nas
Chodnik 920Fajrant

Pracujemy 0800:1600 CET

Poniędziałek - piątek
Jest ,
- głębokość - / px
Górnik
Awwwards