Chodnik 920Blog

Extreme Coding Rally Team

Oprócz pasji do programowania każdy z zespołu Extreme Coding ma również inne swoje pasje. Każda z nich jest mniej lub bardziej szalona, ale wszystkie na pewno ciekawe. Niektórzy chodzą po górach, inni są mocno zainteresowani sportem – głównie piłką nożną. Mamy też wielbiciela kuchni włoskiej.
Moją pasją natomiast jest motoryzacja.. Zdecydowanie bardziej motocykle lecz samochody również. Postanowiliśmy spróbować swoich szans w amatorskich rajdach samochodowych. Tak powstało Extreme Coding Rally Team :)

Wybór przy zakupie auta padł na Seicento - niby małe i niezbyt ‘odporne’ na wstrząsy jednak nasze odbiega trochę specyfikacją od seryjnych. Trochę przerobione (i przeróbki nadal trwają), trochę mocniejsze (około 100 koni mechanicznych) i trochę mniej zawodne (po ‘kilku’ poprawkach).

Na co dzień każdy z nas jeździ samochodami, które posiadają przynajmniej jakieś systemy, abs, wspomaganie - cokolwiek. Nasz nie ma nic - jest gokartem dopuszczonym do ruchu :) Daje dużo frajdy i wymaga sporo umiejętności od kierowcy. Nie przebacza żadnego błędu i nie można liczyć na żadną pomoc ze strony komputera. Nasze firmowe auto nosi wdzięczną nazwę Bongo!

Bongo

Extreme Coding - nazwa zobowiązuje. Oprócz ekstremalnych projektów i założonych celów, które realizujemy w naszej firmie, przekłada się to również na moje codzienne życie. Nie zawsze ekstremalnie, ale dość często. Wiem, wiem, wydaje się Wam pewnie, że Seicento nie może być ekstremalne - też tak myślałem, zapraszamy do nas na przejażdżkę Bongo - zmienicie zdanie :)

Dowodem ekstremalnej jazdy naszym Bongo, mogą być pierwsze małe sukcesy. W ostatnim z rajdów - pierwszej rundzie Szombierki Rally Cup udało się nam zająć trzecie miejsce. Zobaczymy czy poprawimy swoją pozycję na kolejnych!

Foto: rajdowka.pl

Chodnik 920Górnicy 2.0

O nas

Jesteśmy współczesnymi górnikami.
Kopiemy głęboko. W kodzie i w pikselach.

"Każdy projekt internetowy może być interesujący, duży projekt może wymagać specjalnych umiejętności. Ciekawy projekt to taki, z którego realizacji, razem z Klientem, czerpiemy satysfakcję"

Górnicy 2.0
Górnicy 2.0
Honeycomb
Chodnik 920Poznaj region

Śląsk

12333
km² powierzchni

Województwo o najwyższym stopniu urbanizacji

4.5 mln
mieszkańców, liczba cały czas rośnie

Największa gęstość zaludnienia w Polsce

71 Miast
z czego 19 na prawach powiatu

49 gmin miejskich, 22 gmin miejsko-wiejskich, 96 gmin wiejskich

Chodnik 920Regularne, ciekawe informacje raz w miesiącu

Newsletter

Chodnik 920Kawa?

Zapraszamy do Katowic!

Extreme Coding
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
Polska

Skrobnij do nas
Chodnik 920Fajrant

Pracujemy 0800:1600 CET

Poniędziałek - piątek
Jest ,
- głębokość - / px
Górnik
Awwwards