Chodnik 920Blog

Programiści czyli komandosi w Waszych projektach

Zastanawialiście się kiedyś na czym tak naprawdę polega ich praca i kim oni są? Postaram się przybliżyć Wam pracę programistów z mojego punktu widzenia czyli osoby zarządzającej firmą, która również programowała lata temu tworząc samodzielnie witryny internetowe od początku do końca. Swoją drogą tak zaczęło się Extreme Coding!

Jak w tytule - to są komandosi. Osoby, które biorą kluczowy udział w kolejnych zadaniach składających się na realizację Waszych projektów i tak jak w przypadku komandosów często nikt ich nie widzi, a raczej efekt ich pracy. Programiści w Extreme Coding to swego rodzaju Grupa do zadań specjalnych. Wszyscy wiedzą, że piszą tysiące linijek kodu zrozumiałego tylko dla nich. Każdy z tych ‘znaczków’ czy instrukcji jest kluczowy i wpływa na działanie końcowego produktu oraz wykonania zadania. Jak to komandosi - lubią wyzwania. Co za frajda dla komandosa trafić po raz setny na strzelnicy w środek tarczy? Ok, utrzymuje to poziom ich umiejętności ale misja w terenie to już inne wyzwanie. Misja nocna to kolejny poziom. Walka wręcz z wrogiem jeszcze wyższy.

Programiści komandosi

To może zacznijmy od standardowych misji – utrzymują naszych programistów w formie i wyrabiają pewne nawyki. Nie są wielkim wyzwaniem, ale wymagają precyzji i poprawnego wykonania jak każdy inny projekt.

Kolejny poziom misji programistów Extreme Coding to misje nocne. Tak, zdarzają się i takie, kiedy musieliśmy reagować po godzinach pracy, bliżej północy. Zdarzają się momenty w których reakcja musi być natychmiastowa ponieważ tego wymaga od nas klient. Wyrwanie w środku nocy z domu nie jest czymś przyjemnym, ale czasami koniecznym. Udało się nam rozwiązać problem i nie zawieść zaufania klienta. Czyli misja wykonana pomyślnie :)

Walka wręcz - poziom master to najwyższy poziom zaawansowania misji naszych programistów.  Można porównać ją do kolejnej sytuacji, która miała miejsce. Atak hakerów z wielu krajów w tym samym czasie na jedną z witryn naszego klienta, w kluczowym dla niego momencie. Teraz nie ma wątpliwości, że było to zlecone przez jednego z konkurentów. Ataki następowały kolejno z całego świata, a naszym zadaniem było ich odpieranie oraz uruchamianie kolejnych, lepszych od przeciwnika narzędzi. Wygraliśmy, kolejna misja zakończona sukcesem!

Tak, jak wspomniałem na początku programiści Extreme Coding to komandosi. Ludzie, którzy niejednokrotnie nie poznają klientów, ale tworzą Wasze, profesjonalne projekty. To dzięki nim otrzymujecie działające i sprawne rozwiązania dla Waszego biznesu i pełne wsparcie. Możecie być pewni, że wykonają dla Was każdą misję. Możecie liczyć kiedy pojawią się nieprzewidziane problemy - jestem pewny, że je rozwiążą!

Chodnik 920Górnicy 2.0

O nas

Jesteśmy współczesnymi górnikami.
Kopiemy głęboko. W kodzie i w pikselach.

"Każdy projekt internetowy może być interesujący, duży projekt może wymagać specjalnych umiejętności. Ciekawy projekt to taki, z którego realizacji, razem z Klientem, czerpiemy satysfakcję"

Górnicy 2.0
Górnicy 2.0
Honeycomb
Chodnik 920Poznaj region

Śląsk

12333
km² powierzchni

Województwo o najwyższym stopniu urbanizacji

4.5 mln
mieszkańców, liczba cały czas rośnie

Największa gęstość zaludnienia w Polsce

71 Miast
z czego 19 na prawach powiatu

49 gmin miejskich, 22 gmin miejsko-wiejskich, 96 gmin wiejskich

Chodnik 920Regularne, ciekawe informacje raz w miesiącu

Newsletter

Chodnik 920Kawa?

Zapraszamy do Katowic!

Extreme Coding
ul. Warszawska 40/2A
40-008 Katowice
Polska

Skrobnij do nas
Chodnik 920Fajrant

Pracujemy 0800:1600 CET

Poniędziałek - piątek
Jest ,
- głębokość - / px
Górnik
Awwwards