Rozwiązania e-commerce

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem sprzedaży w Internecie? A może masz już działający sklep i chcesz usprawnić komunikację z klientami oraz zwiększyć jego obroty? Zapraszamy do Extreme Coding! Pomożemy w wyborze odpowiedniego rozwiązania, przedyskutujemy potrzeby Twojego biznesu i zwiększymy Twoją sprzedaż!

Sklepy internetowe kiedyś i dzisiaj różnią się znacząco. Rynek ecommerce zwiększa się z roku na rok pozwalając dotrzeć za pomocą sieci do coraz większej ilości klientów. Rozwiązania e-commerce wraz z odpowiednio przygotowaną kampanią reklamową umożliwiają zwiększenie Twojej sprzedaży.

W Extreme Coding kompleksowo wykonujemy zarówno małe jak i duże sklepy internetowe. Od standardowych funkcjonalności do zaawansowanej integracji zewnętrznych systemów odpowiedzialnych za zamówienia lub stany magazynowe. Każda z naszych realizacji jest indywidualna i dopasowana do klienta. Stworzyliśmy własny moduł sklepowy, który systematycznie aktualizujemy i rozbudowujemy.

Przeczytaj więcej w naszym artykule “Ecommerce czyli sklep internetowy i sprzedaż w Internecie

Zapraszamy do kontaktu!Skontaktuj się z nami

Nasze realizacje

Bezpłatny audyt Twojej strony www!

Wypełnij formularz, aby otrzymać raport dotyczący Twojej strony..

Zapisz się na naszą listę subskrypcyjną

Raz w miesiącu będziesz otrzymywał wartościowe treści na swój adres e-mail, które pomogą Ci zdobywać więcej klientów. Nie spamujemy i możesz się wypisać w każdej chwili.

Chcesz zapytać o ofertę?