Strony internetowe

Obecnie większość firm posiada stronę internetową, ale ile tak naprawdę w pełni je wykorzystuje? Ile jest zbudowanych według obowiązujących standardów? Takich danych niestety nie ma.

Strony internetowe pełnią różne funkcje. Począwszy od czysto informacyjnej do skomplikowanej, umożliwiającej interakcję oraz nawiązywanie kontaktów z odwiedzającymi. Niejednokrotnie są podstawowym źródłem pozyskiwania nowych klientów poprzez przedstawienia oferty firmy i związanych z nią informacji.

Każda tworzona obecnie strona musi być poprawnie wyświetlana na urządzeniach mobilnych (responsywna). 1 listopada 2016 roku liczba użytkowników odwiedzających witryny za pomocą  smartfonów przekroczyła 51% w porównaniu do urządzeń stacjonarnych. Liczba ta cały czas rośnie. Dlatego tak ważne jest posiadanie strony mobilnej.

Kompleksowe projektowanie oraz tworzenie unikalnych stron internetowych - to właśnie tym zajmujemy się w Extreme Coding. Realizowaliśmy zlecenia dla biur, deweloperów, dużych korporacji oraz wielu innych branż. Nie używamy szablonów i nie tworzymy duplikatów. Każdy z naszych projektów jest unikalny i dopasowany do wymagań klientów. Nasze realizacje zostały wyróżnione przez Awwwards - prestiżową, międzynarodową organizację oceniającą pomysł oraz jakość wykonania witryn internetowych.

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz dedykowanej, atrakcyjnej i nowoczesnej realizacji, która pozostanie w pamięci użytkowników oraz pozyska nowych odbiorców.
Skontaktuj się z nami

Nasze realizacje

Bezpłatny audyt Twojej strony www!

Wypełnij formularz, aby otrzymać raport dotyczący Twojej strony..

Zapisz się na naszą listę subskrypcyjną

Raz w miesiącu będziesz otrzymywał wartościowe treści na swój adres e-mail, które pomogą Ci zdobywać więcej klientów. Nie spamujemy i możesz się wypisać w każdej chwili.

Chcesz zapytać o ofertę?