extremecoding.pl

komputery, internet, multimedia

laptopy poleasingowe
Komputery

5 powodów, dlaczego warto kupić laptopy poleasingowe z AMSO.pl

Zakup laptopa poleasingowego z AMSO jest dobrym wyborem dla osób, które poszukują sprzętu wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Dzięki dokładnym testom i serwisowaniu tanie laptopy poleasingowe charakteryzują się wysoką jakością oraz niezawodnością. Duży wybór modeli oraz gwarancja to kolejne atuty, które przekonują do zakupu sprzętu z tej firmy. 

Wysoka jakość sprzętu

Laptopy poleasingowe oferowane przez AMSO są dokładnie testowane i serwisowane, dzięki czemu kupujący otrzymują sprzęt wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie laptopy są sprawdzane przez doświadczonych techników, którzy dbają o to, aby sprzęt był w jak najlepszej kondycji.

Wszystkie tanie laptopy poleasingowe oferowane przez AMSO charakteryzują się wysoką wydajnością w stosunku do ich ceny. Dzięki temu, że sprzęt ten jest wykorzystywany przez firmy i korporacje, cechuje się on bardzo dobrymi parametrami technicznymi, które z pewnością zadowolą nawet wymagających użytkowników.

Duży wybór modeli

ASMO oferuje szeroki wybór modeli laptopów poleasingowych – kupić można laptop Lenovo, HP, Dell czy Fujitsu. W ofercie znajdziemy modele różniące się wydajnością, rozmiarem ekranu, pojemnością dysku twardego, ilością pamięci RAM oraz innymi parametrami, co pozwala na znalezienie sprzętu odpowiedniego do indywidualnych potrzeb. Przykładowo, każdy laptop Lenovo wyposażony jest w kilka portów, kamerę internetową, głośniki oraz wiele innych funkcji, które są przydatne w codziennej pracy. Dodatkowo w wielu modelach znajdują się także czytniki kart pamięci oraz porty USB-C, co stanowi dużą wygodę dla użytkowników.

Niska cena

Laptopy poleasingowe są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, co stanowi ich wielką zaletę. Laptopy Dell serii Latitude to laptopy biznesowe wykorzystywane w firmach i korporacjach przez okres obowiązywania umowy leasingu, czyli nie dłużej niż 3 lata. Używane laptopy Dell trafiające na rynek wtórny dostępne są w atrakcyjnej cenie, a ich parametry często są lepsze niż w przypadku laptopów komercyjnych dostępnych w sklepach.

Gwarancja

Wszystkie laptopy poleasingowe dostępne na amso.pl objęte są gwarancją, dzięki czemu kupujący mają pewność, że w razie awarii sprzęt zostanie naprawiony lub wymieniony na inny w ciągu określonego czasu. Gwarancja może wynosić od kilku miesięcy do nawet 3 lat, w zależności od modelu. AMSO to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży IT, która cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Dzięki temu, że oferowane są laptopy poleasingowe wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach, to wiele osób decyduje się na zakup sprzętu właśnie w tym miejscu.

Ochrona środowiska

Kupując laptopy poleasingowe na amso.pl, pomagamy chronić środowisko. Laptopy używane doskonale wpisują się w filozofię zero waste i są sposobem na zmniejszenie eksploatacji surowców naturalnych, których zasoby nieustannie się kurczą, a które są niezbędne do produkcji nowych laptopów. Ponadto dystrybucja laptopów używanych wpływa na zmniejszenie ilości elektrośmieci i powierzchni wysypisk.

Materiał zewnętrzny