extremecoding.pl

komputery, internet, multimedia

odzyskiwanie danych android program
Internet

Program do odzyskiwania danych z telefonu – jaki wybrać?

Ludzie usuwają zbędne dane w sytuacji, gdy zabraknie im miejsca na telefonie. Niestety przez przypadek można usunąć ważne dla nas zdjęcia lub notatki, których niestety potem nie da się w żaden sposób przywrócić. Poznaj dobry program, który pozwoli na odzyskiwanie danych android.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • dla jakich telefonów z androidem jest dostępna opcja odzyskania danych
  • jakie są zalety takich programów
  • jak wygląda odzyskiwania danych

Sprawdź też: Jak wygląda tworzenie aplikacji mobilnych krok po kroku?

Odzyskanie danych Android

Ważne pamiątki i zdjęcia z wakacji zostały utracone, dlatego trzeba działać bardzo szybko, ponieważ w internecie można znaleźć program do odzyskiwania danych z telefonu. Pierwszym krokiem jest oczywiście instalacja odpowiedniego oprogramowania, które może pomóc przywrócić utracone zdjęcia. Należy jednak mieć na uwadze, że nie zawsze jest to możliwe i niektóre pliki niestety zostały usunięte na zawsze i nic nie da się z tym zrobić. Jednym z najbardziej popularnych programów jest Odzyskiwanie Danych Android. Jest on niestety tylko dostępny dla smartfonów posiadających system Android. Może on przywrócić skasowane kontakty, ale także utracone pliki graficzne. Oznacza to, że możemy odzyskać wszystkie pliki MP3, SMS-y oraz inne aplikacje.

Zobacz także: https://www.extremecoding.pl/najlepsze-tanie-smartfony-w-2021/

Odzyskiwanie danych z telefonu jeszcze nigdy nie było tak proste, ale obecna technologia to na szczęście umożliwia. Program jest również przydatny przy awarii systemu, a także karty SD. Pierwszym krokiem jest instalacja aplikacji Odzyskiwanie Danych Android, a następnie należy podłączyć smartfon do komputera stacjonarnego lub laptopa przy pomocy kabla USB. Następnie trzeba kliknąć start i rozpocząć analizę urządzenia. Później następuje skanowanie urządzenia, a ostatnim krokiem jest zezwolenie na przywrócenie skasowanych plików. W zakładce „Galeria” będą widoczne pliki, które zamierzasz przywrócić.

odzyskiwanie danych android program

Odzyskiwanie danych android program – zalety

Oczywiście nie musisz przywracać danych wszystkich, ponieważ to ty decydujesz, które są dla ciebie wartościowe. Na rynku istnieje wiele takich programów, dlatego Odzyskiwanie Danych Android jest najbardziej skuteczne, dlatego też wykorzystywane jest najczęściej. Warto zwrócić uwagę na fakt, że pozostałe pliki znajdują się w innych folderach, takich jak „Filmy” oraz „Muzyka”. Oczywiście także możesz je przywrócić i nie powinno to sprawić żadnego problemu. Z pewnością każdemu zdarzyło się coś usunąć przez pomyłkę. Niestety powoduje to duże trudności, ponieważ skasowany kontakt uniemożliwia nawiązanie połączenia z ważną osobą.

Program pozwala odzyskać wszystkie ważne dane, które utraciliśmy. Przyczyną mogła być nie tylko pomyłka, ale także awaria urządzenia, uszkodzenie telefonu lub błąd karty pamięci. Na takie sytuacje niestety nie mamy żadnego wpływu, dlatego trzeba reagować dostatecznie szybko i nigdy więcej do tego nie dopuścić. Warto zwrócić uwagę na fakt, że program jest kompatybilny ze wszystkimi telefonami wyposażonymi w system Android.

Polecamy: https://www.extremecoding.pl/telefon-do-2000-jaki-wybrac/

odzyskiwanie danych android program

Jak wygląda odzyskiwanie danych?

Proces odzyskiwania danych jest bardzo prosty i nawet mało doświadczona osoba nie powinna mieć z tym większych problemów. Wystarczy podłączyć urządzenie i wybrać pliki, które zamierzamy odzyskać. Potem następuje skanowanie i trzeba chwilę poczekać. W internecie można znaleźć wersję testową programu, która pozwala z niego korzystać nawet przez 30 dni. Odzyskiwanie danych ma bardzo duże znaczenie, ponieważ czasami można zgubić nawet bardzo ważne informacje, które były niezwykle istotne. Cena jest także przystępna, dlatego na zakup powinny sobie również pozwolić mniej zamożni ludzie, których nie stać na taki wydatek. Oczywiście można próbować samemu odzyskać dane, jednak jest to dosyć czasochłonne i niestety nie zawsze kończy się sukcesem. Dlatego zdecydowanie lepiej skorzystać jest z usług profesjonalnej i doświadczonej ekipy, która od wielu lat działa w tej branży.