extremecoding.pl

komputery, internet, multimedia

gry dla 2 osób
Rozrywka

Ciekawe i zabawne gry planszowe dla 2 osób

Urozmaicenie spotkania we dwoje w gry planszowe jest na topie. Zabawne, pełne humoru gry rozluźniają napiętą atmosferę. Angażują graczy do myślenia i wprowadzają do spotkania element zabawy. Sprawdź ciekawe gry dla 2 osób.

Gry planszowe dla 2 osób pozwalają poznać się bliżej

Świetną alternatywą na pierwsze schadzki mogą być zabawne gry planszowe. Zwykle na pierwszych spotkaniach z płcią przeciwną rozmowa słabo się klei. Czujemy, że musimy coś powiedzieć, ale nic nam nie przychodzi do głowy.

Zaproponowanie gry taktycznej np. „Herbatka dla dwojga” wprowadzi do randki wesołą atmosferę. Zajęci grą przestaniemy się krępować. Zapomnimy, że musimy koniecznie o czymś gadać.

Gra karciana wymusza obmyślanie własnego planu strategicznego, by móc wygrać pojedynek. Czas będzie miło płynął, a spotkanie stanie się bardzo wartościowe.

Polecamy: https://www.extremecoding.pl/najpopularniejsze-quizy-jakie-wyrozniamy/

gra planszowa

Gry dla 2 osób wyganiają nudę z małżeństwa

Kilka lat po zawarciu małżeństwa zaczynamy zapominać o luzie i beztrosce. Bez oporu przyjęliśmy poważne role małżonków i rodziców. Kupujemy dzieciom różne gry, gramy z nimi, ale zapominamy o tym, by mąż i żona spędzili także tylko ze sobą miło dzień.

Gry planszowe specjalnie przygotowane z myślą o dorosłych graczach mają w sobie wątek strategiczny, ale także humorystyczny (Gierki małżeńskie, Między słowami) lub erotyczny (np. Sexplozja). Te drugie wygonią nudę z małżeńskiego łoża.

Są także gry planszowe o zupełnie innej tematyce. Może to być np. układanie słów krzyżówki, czyli popularne Scrabble. Przy tej zabawie nie musimy się obawiać, że nagle do naszego pokoju wejdzie dziecko.

Gry online dla 2 osób darmowe i płatne

Gry na żywo przez internet mogą być bardzo ciekawą alternatywą, gdy nie możemy wyjść z domu i spotkać się z drugą osobą. Bardzo często włączamy wówczas szachy online. Są jednak także inne interesujące rodzaje gier, w których można rywalizować z przeciwnikiem.

laptop

Warto popróbować swoich sił w grach przygodowych, sportowych, czy też logicznych. Dla tych, którzy lubią dreszczyk emocji, dostępne są gry akcji. Zwykle pierwsze poziomy w grze można przejść bez wykupywania dostępu do gry.

Młodzi ludzie świetnie odnajdują się w grach internetowych. Gry wymagają refleksu i umiejętności przewidywania. Wśród nastolatków cieszą się dobrą opinią takie jak Kraina Wikingów, Star Citizen i in.

Zobacz więcej: https://www.extremecoding.pl/gry-planszowe-dla-doroslych-ciekawe-propozycje/

Gry w internecie dla dziewczyny i chłopaka

Bardzo popularną stała się gra It Takes Two. Brak w niej rutyny. Ciągle coś się dzieje, co podnosi w nas adrenalinę. Zupełnie tak samo, jak w trakcie akcji filmu „Miłość, szmaragd i krokodyl”.

Warte uwagi są także gry zręcznościowe. Trzeba wówczas umiejętnie korzystać z joysticka. Uciekanie przed atakami wrogów lub pocisków i jednocześnie docieranie do celu potrafi być bardzo emocjonujące.