extremecoding.pl

komputery, internet, multimedia

gry na telefon
Rozrywka

Najciekawsze gry na telefon – dla małych i dużych!

Gry na telefon towarzyszą nam niemal od początku telefonów komórkowych. W dobie smartfonów weszły na nowy, wyższy poziom stając się niekiedy tak samo popularne jak gry na komputery i konsole. Fajne gry na telefon towarzyszą nam w chwilach nudy, w podróży, w pracy, podczas leniwych weekendów w łóżku. Jest ich zatrzęsienie. Wśród rodzajów gier znajdziemy FPS-y, strategie, symulacje, gry sportowe, gry rodzinne, gry dla dzieci i wiele innych. Jakimi grami mobilnymi warto się zainteresować?

Najlepsze gry na telefon – od Wiedźmina do Call of Duty

Wśród najpopularniejszych tytułów gier na telefon znajduje się między innymi gratka dla fanów Wiedźmina, czyli popularna karcianka Gwint, w której można toczyć zmagania z graczami z całego świata. Budowanie własnych talii i toczenie pojedynków może wciągnąć na długie godziny.

telefon gry

Inną grą, którą bez problemu możemy zakwalifikować do grupy popularnych jest Among Us. Ta dziejąca się w sieci szybka rozgrywka ma bardzo proste zasady. Gracze znajdują się na pokładzie bazy kosmicznej, a wśród nich znajduje się zdrajca – również gracz, który ma za zadanie sabotować bazę i w razie potrzeby pozbywać się innych graczy. Zadaniem większej grupy jest wykrycie w swoim gronie zdrajców.

Popularne tytuły z innych platform

Na smartfony trafiły najpopularniejsze tytuły, które do tej pory były zarezerwowane dla graczy komputerowych lub konsolowych. Są to między innymi Call of Duty: Mobile, której akcja toczy się w czasach nam współczesnych. Gracze znający takie odsłony jak Black Ops czy Modern Warfare mogą poczuć się jak w domu, gdyż mobilna wersja gry zawiera w sobie lokacje właśnie z tych gier. Zobacz więcej: https://www.extremecoding.pl/najlepsze-tanie-smartfony-w-2021/

Inną popularną strzelanką, która na dobre zagościła na platformach mobilnych jest Fortnite, w którą grają miliony graczy na całym świecie. Gracze Fortnite nie będą zawiedzeni. Wersja na telefony została bardzo dobrze przeniesiona i działa płynnie nawet na mniejszych ekranach smartfonów.

gry na telefon

Gry mobilne rodem z komputerów i konsol

Mobilny świat gier komputerowych jest na tyle bogaty, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy strategii i rozwijania własnych królestw na pewno będą zachwyceni takimi produkcjami jak Clash of Clans czy Heartstone. Urodzeni dowódcy znajdą znaną i lubianą serię Rome: Total War, a fani studia Rockstar Games będą mogli ponownie wcielić się w bohaterów gry GTA: San Andreas.

Świat gier mobilnych jest ciekawy i bogaty. Poza wyżej wymienionymi jest wiele produkcji, które są w stanie wciągnąć graczy na długie godziny.