extremecoding.pl

extremecoding – komputery, internet, multimedia

najlepsze smartfony
Multimedia

Najlepsze tanie smartfony w 2021

Nie od dziś wiadomo, że nowoczesne smartfony znacznie ułatwiają codzienne życie i kontakt ze znajomymi, lecz również ze współpracownikami w celach zawodowych. Nic więc dziwnego, że każdego roku wiele osób przegląda ofertę smartfonów i szuka dla siebie czegoś nowego. Jakie są natem najlepsze tanie smartfony w 2021 roku? Jakimi ich cechowa warto się przede wszystkim zainteresować, gdy szuka się czegoś wyjątkowego dla siebie?

smartfon

Tanie smartfony – czemu warto się przyjrzeć?

Jeśli chce się dowiedzieć, jakie są najlepsze smartfony na rynku, najpierw trzeba dowiedzieć się tego, na co powinno się w pierwszej kolejności zwracać uwagę podczas ich kupowania. Czy warto w dzisiejszych czasach zwracać uwagę na to, jak szybki jest procesor danego modelu? A może na to, jak wiele posiada on pamięci wewnętrznej? Jak się okazuje, żadna z tych cech nie jest kluczowa. Znacznie ważniejsze jest to, jak prezentuje się ekran danego smartfona, jak działa jego aparat fotograficzny, a także jaka jest pojemność jego baterii.

Polecamy: TELEFON DO 1000 zł

Jeśli chodzi o wyświetlacz topowego na rynku smartfona w roku 2021 to powinien on być przede wszystkim wykonany w technologii AMOLED. Zapewni ona możliwie najlepszą jakość obrazu. Jeśli natomiast chodzi o aparat fotograficzny, to powinien on być wyposażony w podwójny, potrójny, a często nawet poczwórny obiektyw. Pozwoli to na uzyskanie możliwie jak najlepszej jakości obrazu. Na koniec pozostaje jeszcze kwestia baterii, która powinna być w stanie zasilać sprzęt przez minimum 24 godziny zwyczajnej pracy.

Jakie modele warto wziąć pod uwagę?

Jak zatem widać, cechy dobrego nowoczesnego smartfona są dość proste do określenia. Jak jednak przedstawia się oferta takich modeli?

Nie da się ukryć, że od lat jednym z najlepszych smartfonów jest ten od Apple. IPhone 12 jest w tym wypadku wybierany bardzo często. Wyróżnia się bardzo szybkim procesorem, ogromną ilością pamięci, a także doskonałą jakością wykonania i szybkości działania. Zobacz także: https://www.extremecoding.pl/najciekawsze-gry-na-telefon-dla-malych-i-duzych/

tani smartfon

Drugim w kolejności popularności modelem jest bez wątpienia Samsung Galaxy S21. Model tego producenta charakteryzuje się przede wszystkim niższą ceną niż w przypadku poprzedniego modelu przy zachowaniu tej samej, a w wielu przypadkach nawet o wiele wyższej jakości poszczególnych parametrów.

Jeśli jednak kogoś interesują najlepsze tanie smartfony, czyli takie, których cena nie przekracza 1500 złotych, to wartym uwagi modelem może być w tej sytuacji OnePlus 8. Jest to smartfon z doskonałej jakości, bardzo dużym ekranem AMOLED. Charakteryzuje się on naprawdę rewelacyjnym kontrastem i jakością wyświetlanego obrazu. Uzupełnieniem jest w tym wypadku pojemna bateria, która z pewnością zapewni wygodne użytkowanie danego modelu.