extremecoding.pl

komputery, internet, multimedia

funkcje
Multimedia

Jakie funkcje telefonu Galaxy Z Fold4 5G sprawdzą się fanom mediów społecznościowych?

Z mediów społecznościowych korzystamy praktycznie codziennie. Dodajemy nowe zdjęcia, sprawdzamy co u znajomych czy też po prostu traktujemy czas spędzony w sieci jako rozrywkę. Coraz częściej zdarza się nam zaglądać do social mediów nie tyle z poziomu komputera, co z telefonu, który zawsze mamy pod ręką. Czy jednak smartfon Galaxy Z Fold4 5G sprawdzi się w tej roli doskonale? Sprawdź, które funkcje telefonu mogą Cię szczególnie zaskoczyć!

Multitasking w dzisiejszych czasach

W dzisiejszych czasach multitasking jest szczególnie popularnym pojęciem. Z racji wykonywanych zawodów musieliśmy nauczyć się podzielności uwagi i wykonywania różnych czynności jednocześnie. Zdarza nam się to jednak nie tylko w pracy, ale także w życiu codziennym. Chcemy zrobić jak najwięcej w jednej chwili, ale nie ograniczając się do jednej czynności. Okazało się, że wymagamy tego także od naszych telefonów. Doceniamy w szczególności możliwość przełączania się między poszczególnymi aplikacjami w zaledwie jednej chwili. Dzięki temu nie mamy poczucia straconego czasu, a nawet doceniamy to, że możemy robić tak wiele rzeczy jednocześnie. 

Galaxy Z Fold4 5G to nie tylko smartfon do pracy

Gdy na rynku pojawił się telefon Galaxy Z Fold4 5G od marki Samsung, wiadomo było, że nie jest to tylko smartfon do pracy. Komfort i wygoda korzystania z tego urządzenia sprawia, że chcemy mieć je pod ręką. Oczywiście nie możemy zapominać też o multitaskingu, ponieważ telefon wyróżnia się szybkim działaniem i możliwością korzystania z wielu aplikacji działających w tle. 

Na uwagę zasługuje również nietypowy kształt. Na początku warto wspomnieć, że jest to telefon niezwykle smukły i o niewielkiej wadze, dzięki czemu trzymając go w ręce, nie odczuwamy dyskomfortu. A będzie to ważne, jeżeli ze smartfona korzystamy w czasie dnia bardzo często. Co jeszcze zasługuje tutaj na uwagę? Do wyboru mamy jeden z trzech wariantów kolorystycznych, dlatego każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. 

Mamy tutaj duży wyświetlacz główny, dzięki któremu łatwiej jest obsługiwać w pełni interfejs z okienkami aplikacji (to tak zwane Multi View). Można nawet powiedzieć, że to przykład kieszonkowego komputera, który dodatkowo porządkuje aplikacje oraz umożliwia łatwy dostęp do menu i innych, ważnych opcji.

FlexCam i inne funkcje

Wróćmy jednak do tematu korzystania z social mediów. Tutaj należy powiedzieć też coś więcej na temat tego, jakie funkcje posiada Galaxy Z Fold4 5G, a które mogą być nam niezwykle przydatne, jeżeli lubimy zaglądać do sieci. Doskonałym przykładem tego, że jest to telefon dla osób działających w social mediach, jest fakt, że smartfon posiada funkcję FlexCam. Jest to możliwości robienia zdjęć i filmów bez użycia rąk. Ale to nie wszystko. Zdjęcia będą wyglądały znakomicie dzięki funkcji stabilizacji optycznej (OIS) i cyfrowej (VDIS), które mają za zadanie minimalizować zakłócenia. Jest również tryb nocny (Super Night Solution). Większość ważniejszych aplikacji znajdziesz już na swoim telefonie zaraz po wyjęciu go z pudełka. Zostały one zoptymalizowane pod Multi View.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska